1. Úvod
 2. Kuchyňa a gastronómia
 3. Paella
 4. Paella panvice
 5. Paella oceľové panvice
 6. Oceľová grilovacia panvica Paella 60 cm ŠPECIAL VACA

Oceľová grilovacia panvica Paella 60 cm ŠPECIAL VACA

Oceľová grilovacia panvica Paella na grilovanie a pečenie, priemerom: 60 cm ŠPECIAL VACA

Oceľová panvica zo zosilneného materiálu je vhodná predovšetkým pre profesionálne varenie na plynovom horáku či otvorenom ohni.   - priemer 60 cm - pr... celý popis
Dostupnosť
expedícia 3-5 dní
112 €
93,33 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:P4660
Strážiť cenu / dostupnosť
Podobné produkty
  Oceľová grilovacia panvica Paella 46 cm ŠPECIAL VACA
  59 €
  49,17 € bez DPH
  59 €
  49,17 € bez DPH
  Skladom
  ks
  Kompletné špecifikácie

  Oceľová panvica zo zosilneného materiálu je vhodná predovšetkým pre profesionálne varenie na plynovom horáku či otvorenom ohni.

   

  - priemer 60 cm

  - pre 20 porcií

   

  Predstavujeme vám našu novinku Paella varenie.

   

  Panvica tzv. paellera je guľatá nízka nádoba s ušami, ktorá sa pôvodne používala pre varenie španielskeho pokrmu paella. Paella je v podstate rizoto s mäsom alebo s morskými plodmi, zeleninou, korenené oi. šafranom (v obchodoch s korením možno bežne zakúpiť ako paella korenie, ktoré šafran ostatné ingrediencie nahradí). Pôvodná originálna paella sa pripravuje výhradne na pomarančovom dreve (v našich podmienkach možno samozrejme nahradiť akýmkoľvek iným drevom alebo pohodlne pripraviť paellu na paella plynovom horáku).

   

  Panvica je vyrobená z leštenej ocelí bez povrchovej úpravy, je vhodná pre varenie na "plyne" alebo na otvorenom ohni. Dno panvice je špeciálne razené tak aby sa zamedzilo akejkoľvek deformácií spôsobené teplom. Jedna sa o pravidelné malé priehlbiny, Ktoré dnes vyrazí lis. Ale ešte v predvojnových časoch bolo toto razenie vykonávané ručne.

   

  Paellery dodávané našou spoločnosti sú vyrábané v Španielsku najväčším výrobcom na svete firmou Vaello Campos výhradne z certifikovaných materiálov.

   

  Pred prvým použitím:

  opatrne odstráňte štítok z panvice, naplňte panvicu vodou, nechajte panvicu uviesť do varov. Použite ochranné rukavice a vodu vylejte, následne po umytí panvice použite hubku na riad a bežný umývací prostriedok (bez pevných častíc aby nedošlo k poškriabaniu). Po umytí panvicu osušte napr. obrúskom. Ak nebudete používať panvicu ihneď, odporúčame potrieť panvicu tenkou vrstvou rastlinného oleja (Platí prevažne pre oceľové panvice leštené).

   

  Po použití:

  Panvica nemá nepriľnavý povrch, teda môže doisť k pripečeniu. Nepoužívajte pre odstránenie nečistôt agresívne umývacie prostriedky Alebo "drôtenku". Nechajte panvicu cca hodinu odmočiť vo Vode následne ju umyte hubkou na riad bežným čistiacim prostriedkom. Po umytí Nenechajte panva samovoľne uschnúť (Platí prevažne pre oceľové panvy leštené), vždy panvicu osušte suchou handrou. obrúskom následne potrite tenkou vrstvou rastlinného oleja. Ak vlastníte viac panvou JE vhodné Medzi panvy PRI uskladnenie vložiť obrúsok.

   

  V prípade, že dôjde ku korózii Nie je dôvod na paniku, hrdza M. J. nie je v malom množstve škodlivá. Hrdzu odstráňte kefkou Znovu potrite rastlinným olejom.

  Tipy šporákov

   

  Ilustračné fotky:

  Oceľová grilovacia panvica Paella

   

  Oceľová grilovacia panvica Paella

   

  Oceľová grilovacia panvica Paella

   

  Oceľová grilovacia panvica Paella

   

  Oceľová grilovacia panvica Paella

   

  Oceľová grilovacia panvica Paella

   

  Kotlikové súpravy na guláš

  Sklad,stav objednávok, osobný odber, reklamácie: + 421 948 212 600, +421 902 212 007

  e-shop: +421 905 580 562

   

   

  Copyright © 2017-2050 kotlikovesupravy.sk, všetky práva vyhradené..
  Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk