Paella set 55 WOK

Neohodnotené
 
  • 1 z 6
 

Paella súprava na grilovanie a varenie 55 cm WOK

Dostupnosť Skladom
Cena €90,83 bez DPH
€109    
Kód tovaru 555370
Kategória Kotlíkové súpravy a grilovacie súpravy
 

Grilovácia súprava obsahuje:

 

Kvalitná leštená oceľová panvica WOK.

 

Vrchný priemer: 55 cm.

Spodný priemer: 40 cm.

Výška: 15 cm.

Oceľová leštená panvica o priemere 55 cm je vhodná pre dusenie mäsa, ryže ale aj na grilovanie mäsa, pečenie klobás, opekanie zeleniny, hríbov a iných pokrmov. Paella pokrmy sa môžu variť na plynovom horáku a otvorenom ohni.

 

Paella je typické španielske jedlo z ryže, podobné rizotu alebo kari. Pochádza zo španielskeho mesta Valencie. Ľudia, ktorí v Španielsku nežijú, paellu zvyčajne vnímajú ako národné jedlo Španielska, ale väčšina Španielov ju skôr pokladá za regionálne jedlo vyskytujúce sa v oblasti Valencia. Obyvatelia Valencie ju naopak považujú za jeden zo svojich symbolov.

 

Drevená varecha.

 

Veľkosť:

Dĺžka varechy: 70 cm.

Materiál: drevo, smrek.

 

Kovová kotlina.

 

Veľkosť:

priemer: 53 cm, výška: 61 cm.

Materiál: kov. Hrúbka: 1 mm

Farba: základná čierna farba.

Kotlina obsahuje kotlinu, komín (Dymovod): rúra, kĺb, strieška na komín, popolník, otváracie dvierka (+ záklopka na dvierka).

Upozornenie: Základná farba na kovovej kotline (paráku), kovovom ohnisku slúži iba ako ochrana pri prenose. Pri prvom používaní kotliny (paráku) a kovovom ohnisku sa farba odstráni (tzv. spáli)

 

Odporúčanie: Kovovú kotlinu je možne vyšamotovať alebo natrieť teplovzdornou (žiaruvzdornou) farbou, ktorá je vhodná na povrchovú úpravu kovových plôch, ktoré sú vystavené vysokým teplotám (kotle, krby, výfuky, komínové rúry, príslušenstvá k tepelnej technike, a pod.).

 

UPOZRNENIE: Fotky produktov sú ilustračné, môžu sa líšiť napr. šírkou, výškou atď...

 

rozmer kotliny

 

ako pouzit

 

 

Hmotnosť 15 kg